Wersje językowe

Menu

Producenci

Statystyki

Produktów:
12438
Kategorii:
470
Nowości:
517
Promocje:
0

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

pompa paliwa POLONEZ GSi MPI 1.4 1.6 GTI ROVER

POMPY PALIWA WEWNETRZNE (DO ZBIORNIKA)
88
PLN
pompa paliwa POLONEZ GSi MPI 1.4 1.6 GTI ROVER
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
24 godziny
Cena: 88,00 zł
Cena netto: 71,54 zł
kg
Ocena:
(Ilość ocen: 3)
Kod produktu:

25345497_20121118213012

Producent:
MTM Motorisierung Technik UG

elektryczna pompa paliwa ,bedąca odpowiednikiem pomp o nr. 

EP240

Pompa ma zastosowanie m.in. w nastepujacych samochodach: 

 

 FSO

POLONEZ III15981992.09 -
ROVER
100 (METRO) (XP)13961990.03 - 1991.08
ROVER
100 (METRO) (XP)13961990.03 - 1998.12
ROVER
100 (METRO) (XP)13961991.08 - 1998.12
ROVER
100 (METRO) (XP)13961994.10 - 1995.10 
 
CITROËN
XM (Y3)19981989.05 - 1994.06
CITROËN
XM (Y3)19981992.09 - 1994.06
CITROËN
XM (Y3)29631989.05 - 1994.06
CITROËN
XM (Y3)29631990.07 - 1994.06
CITROËN
XM Break (Y3)19981991.11 - 1994.04
CITROËN
XM Break (Y3)19981992.09 - 1994.04
CITROËN
XM Break (Y3)29631991.11 - 1994.04
CITROËN
ZX (N2)13601991.03 - 1997.06
CITROËN
ZX (N2)15801991.03 - 1997.06
CITROËN
ZX (N2)17611992.07 - 1997.06
CITROËN
ZX (N2)17611996.01 - 1997.06
CITROËN
ZX (N2)19051991.03 - 1997.06
CITROËN
ZX (N2)19981992.07 - 1994.10
CITROËN
ZX (N2)19981992.07 - 1997.06
CITROËN
ZX (N2)19981994.06 - 1997.06
CITROËN
ZX (N2)19981996.05 - 1997.06
CITROËN
ZX Break (N2)13601993.10 - 1997.10
CITROËN
ZX Break (N2)15801993.10 - 1997.10
CITROËN
ZX Break (N2)17611993.10 - 1997.10
CITROËN
ZX Break (N2)17611996.01 - 1998.02
FORD
ESCORT '95 nadwozie pełne (AVL)13911995.01 -
FORD
ESCORT VII (GAL, AAL, ABL)13911995.01 - 1998.10
FORD
ESCORT VII (GAL, AAL, ABL)15971995.01 - 1995.08
FORD
ESCORT VII (GAL, AAL, ABL)15971995.01 - 1998.10
FORD
ESCORT VII (GAL, AAL, ABL)17961995.01 - 1995.08
FORD
ESCORT VII (GAL, AAL, ABL)17961995.01 - 1998.10
FORD
ESCORT VII (GAL, AAL, ABL)19981995.02 - 1998.02
FORD
ESCORT VII kabriolet (ALL)13911995.02 - 1998.08
FORD
ESCORT VII kabriolet (ALL)15971995.02 - 1996.12
FORD
ESCORT VII kabriolet (ALL)15971995.02 - 1999.09
FORD
ESCORT VII kabriolet (ALL)17961995.02 - 1998.08
FORD
ESCORT VII kabriolet (ALL)17961995.02 - 2000.08
FORD
ESCORT VII kabriolet (ALL)17961995.10 - 1998.08
FORD
ESCORT VII kombi (GAL, ANL)13911995.01 - 1999.02
FORD
ESCORT VII kombi (GAL, ANL)15971995.01 - 1995.08
FORD
ESCORT VII kombi (GAL, ANL)15971995.01 - 1999.02
FORD
ESCORT VII kombi (GAL, ANL)17961995.01 - 1995.08
FORD
ESCORT VII kombi (GAL, ANL)17961995.01 - 1999.02
FORD
ESCORT VII sedan (GAL, AFL)13911995.01 - 1999.02
FORD
ESCORT VII sedan (GAL, AFL)15971995.01 - 1995.08
FORD
ESCORT VII sedan (GAL, AFL)15971995.01 - 1999.02
FORD
ESCORT VII sedan (GAL, AFL)17961995.01 - 1995.08
FORD
ESCORT VII sedan (GAL, AFL)17961995.01 - 1999.02
FORD
ORION III (GAL)15971992.07 - 1993.12
FORD
ORION III (GAL)17961992.01 - 1993.12
FORD
ORION III (GAL)17961992.02 - 1993.12
FORD
SCORPIO I (GAE, GGE)23941988.10 - 1992.02
FORD
SCORPIO I (GAE, GGE)23941988.10 - 1994.09
FORD
SCORPIO I (GAE, GGE)29331986.09 - 1994.09
FORD
SCORPIO I (GAE, GGE)29331986.09 - 1994.09
FORD
SCORPIO I (GAE, GGE)29331987.10 - 1994.09
FORD
SCORPIO I (GAE, GGE)29331991.04 - 1994.09
FORD
SCORPIO I kombi (GGE)23941991.09 - 1994.09
FORD
SCORPIO I kombi (GGE)29331991.09 - 1994.09
FORD
SCORPIO I kombi (GGE)29331993.08 - 1994.09
FORD
SCORPIO I sedan (GGE)23941988.10 - 1994.10
FORD
SCORPIO I sedan (GGE)29331986.09 - 1994.12
FORD
SCORPIO I sedan (GGE)29331991.04 - 1994.09
FORD
SIERRA (GBG, GB4)19931987.01 - 1989.12
FORD
SIERRA (GBG, GB4)19931987.01 - 1993.02
FORD
SIERRA (GBG, GB4)19931987.01 - 1993.02
FORD
SIERRA (GBG, GB4)29351988.08 - 1993.02
FORD
SIERRA (GBG, GB4)29351988.08 - 1993.02
FORD
SIERRA hatchback (GBC, GBG)19931987.01 - 1993.02
FORD
SIERRA hatchback (GBC, GBG)19931987.01 - 1993.02
FORD
SIERRA hatchback (GBC, GBG)19931987.01 - 1993.02
FORD
SIERRA hatchback (GBC, GBG)19981989.06 - 1993.02
FORD
SIERRA hatchback (GBC, GBG)19981989.06 - 1993.02
FORD
SIERRA hatchback (GBC, GBG)29361988.08 - 1993.02
FORD
SIERRA kombi (BNG)19931987.01 - 1993.02
FORD
SIERRA kombi (BNG)19931987.01 - 1993.02
FORD
SIERRA kombi (BNG)19931987.01 - 1993.02
FORD
SIERRA kombi (BNG)19981989.05 - 1993.02
FORD
SIERRA kombi (BNG)19981989.05 - 1993.02
FORD
SIERRA kombi (BNG)29351988.08 - 1993.02
FORD
TRANSIT Autobus (E_ _)19941991.09 - 1994.07
FORD
TRANSIT Autobus (E_ _)29351991.01 -
FORD
TRANSIT nadwozie pełne (E_ _)19941991.09 - 1994.06
FORD
TRANSIT platforma / podwozie (E_ _)19941991.09 - 1994.08
FSO
POLONEZ III13981992.09 -
JEEP
CHEROKEE (XJ)24691991.12 -
JEEP
CHEROKEE (XJ)39641988.01 -
JEEP
CHEROKEE (XJ)39641991.12 -
JEEP
WRANGLER I (YJ, SJ_)24641991.12 - 1996.08
JEEP
WRANGLER I (YJ, SJ_)39641991.12 - 1996.08
PEUGEOT
306 (7B, N3, N5)13601994.06 - 2001.05
PEUGEOT
306 (7B, N3, N5)15871994.06 - 2000.10
PEUGEOT
306 (7B, N3, N5)17621994.06 - 2001.05
PEUGEOT
306 (7B, N3, N5)19981994.06 - 2001.05
PEUGEOT
306 (7B, N3, N5)19981994.06 - 2001.05
PEUGEOT
306 (7B, N3, N5)19981994.07 - 2001.05
PEUGEOT
306 hatchback (7A, 7C, N3, N5)13601993.05 - 2001.05
PEUGEOT
306 hatchback (7A, 7C, N3, N5)15871993.05 - 2000.10
PEUGEOT
306 hatchback (7A, 7C, N3, N5)17621993.05 - 2001.05
PEUGEOT
306 hatchback (7A, 7C, N3, N5)19981993.05 - 2001.05
PEUGEOT
306 hatchback (7A, 7C, N3, N5)19981993.05 - 2001.05
PEUGEOT
306 hatchback (7A, 7C, N3, N5)19981994.06 - 2001.05
PEUGEOT
306 hatchback (7A, 7C, N3, N5)19981996.03 - 2001.05
PEUGEOT
306 kabriolet (7D, N3, N5)15871996.04 - 2000.10
PEUGEOT
306 kabriolet (7D, N3, N5)17621994.03 - 2002.04
PEUGEOT
306 kabriolet (7D, N3, N5)19981994.03 - 2002.04
ROVER
100 (METRO) (XP)13961990.03 - 1991.08
ROVER
100 (METRO) (XP)13961990.03 - 1998.12
ROVER
100 (METRO) (XP)13961991.08 - 1998.12
ROVER
100 (METRO) (XP)13961994.10 - 1995.10
ROVER
100 kabriolet (XP)13961997.03 - 1998.10 
 
 

INNE  NR.KATALOGOWE

 

ACDelco25345497
ACDelco6443037
ACDelco6443306
ACDelco6443327
CITROËN6443333
CITROEN/PEUGEOT6443333
DELPHIFE2001612B1
DELPHIFE2002112B1
DELPHIFE2002312B1
FISPA20416
FORD91AB9H307
GENERAL MOTORS25115155
GENERAL MOTORS25115224
GENERAL MOTORS25115254
GENERAL MOTORS25115260
GENERAL MOTORS25115428
GENERAL MOTORS25115429
GENERAL MOTORS25115466
GENERAL MOTORS25115467
GENERAL MOTORS25115689
GENERAL MOTORS25115767
GENERAL MOTORS25115768
GENERAL MOTORS25115769
GENERAL MOTORS25115978
GENERAL MOTORS25115979
GENERAL MOTORS25116053
GENERAL MOTORS25116156
GENERAL MOTORS25116161
GENERAL MOTORS25116162
GENERAL MOTORS25116163
GENERAL MOTORS25116167
GENERAL MOTORS25116168
GENERAL MOTORS25116296
GENERAL MOTORS25116458
GENERAL MOTORS6442643
GENERAL MOTORS6443008
GENERAL MOTORS6443037
GENERAL MOTORS6443271
GENERAL MOTORS6443306
GENERAL MOTORS6443308
GENERAL MOTORS6443333
GENERAL MOTORS6448296
GENERAL MOTORS6472143
GENERAL MOTORS6472148
GENERAL MOTORS6472229
GENERAL MOTORS6472322
GENERAL MOTORS6472373
GENERAL MOTORS6472375
GENERAL MOTORS6472393
GENERAL MOTORS6472451
GENERAL MOTORS6472489
GENERAL MOTORS6472490
GENERAL MOTORS6472524
GENERAL MOTORS6472527
GENERAL MOTORS6472541
GENERAL MOTORS6472987
GENERAL MOTORS6472998
GENERAL MOTORS6472999
LUCAS CAVFDB721
PEUGEOT6443333
S.I.D.A.T70416
VDOX10736002004
VOLVO35077361
 

Opinie o produkcie (0)

* - Pole wymagane

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Sklep jest w trybie podglądu

W ofercie  sklepu  Akumulatory Oleje Auto Części  m.in.  pompy paliwa  elektryczne wewnetrzne  i zewnetrzne  do samochodów z  silnikami benzynowymi i diesla , pompki firm  MTM, BOSCH ,VDO, PIERBURG,AIRTEX,MEAT&DORIA,VALEO, SIDAT,FISA,WALBRO, LUCAS ELECTRICAL,MAGNETI MARELLI ,VEMO,QUINTON HAZELL,oleje silnikowe  MOBIL, CASTROL, ELF, Opel,Gm ,Ford,Shell, Lotos, Orlen Paltinum,przepływomierze Motoriserung Technik Muller, Bosch, Pierburg,Hella,Vdo,Fispa, Sidat,MD,Optima, Kager, akumulatory samochodowe i motocyklowe firm Centra , Exide, Varta, Tornado, Sznajder ,4Max,4Ride,,Banner,Fiamm,Gigawat,Jenox,Loxa, Magneti Marelli,Nord Star, Five Star, Optima,panasonic, Perion, Carbon, Artica,Voltmaster,ZAP, Moll,Yuasa, Westa sprzedawane m.in w  wersjach Centra Standard, Centra Plus, Centra Futura,Varta Black Power, Varta Silver Dynamic, Varta Blue Dynamic, Bosch Silver S4, Bosch Silver S5, 34Ah, 40Ah, 41Ah, 44Ah, 50Ah, 53Ah, 55Ah, 60Ah, 62Ah, 63Ah, 64Ah, 68Ah, 70Ah, 72Ah 74Ah, 80Ah, 82Ah, 85Ah, 90Ah , 92Ah, 95Ah, 100Ah 110Ah 120Ah 140Ah, 170Ah, 180Ah.

Sklep internetowy od home.pl